Lekárenská skrinka R-Line Ušľachtilá šedá 30 cm s pracovnou doskou Vicco
188,90 €*
% 274,90 €* (31.28% uložených)
Číslo produktu:
406673104514324
Informácie o výrobku "Lekárenská skrinka R-Line Ušľachtilá šedá 30 cm s pracovnou doskou Vicco"
- INDIVIDUÁLNE PLÁNOVANIE: So spodnými kuchynskými skrinkami R-Line si kuchyňu zariadite podľa potrieb – nová zostava alebo rozšírenie s kompatibilnými modulmi.
- VŠETKO NA DOSAH: Spodná kuchynská skrinka s plným výsuvom vysunie celý obsah dopredu – pre lepší prehľad a priamy prístup.
- ROZMERY: Spodná kuchynská skrinka má šírku 30 cm, výšku 81,6 cm a hĺbku 60 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
- MATERIÁL: Kuchynský nábytok je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
- ROZSAH DODÁVKY: Lekáreň spodná skrinka s pracovnou doskou, montážny materiál, montážny návod (ak nie je uvedené inak, elektrospotrebiče a dekorácie nie sú súčasťou dodávky)
Táto skrinka s plným výsuvom zjednodušuje organizáciu. Celý obsah sa vysúva dopredu, takže zásoby a koreniny máte hneď na očiach. Všetko rýchlo po ruke.
---
Technické údaje:
Farba korpusu:biely
Farba prednej strany:
Ušľachtilá šedá
Farba pracovnej dosky:
Mramor
Rozmery:
30 x 81.6 x 60 cm (ŠxVxH)
Hrúbka pracovnej dosky:
28 mm
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Materiál pracovnej dosky:
Drevotrieska, 28 mm
Materiál úchytiek:
Plast v kovovom vzhľade
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Počet priehradiek:
2
Počet zásuviek:
1
Počet nôh:
4
Čistá hmotnosť bez obalu:
23.6 kg
Hrubá hmotnosť vrátane obalu:
24.1 kg
---
ROZSAH DODÁVKY: Lekáreň spodná skrinka s pracovnou doskou, montážny materiál, montážny návod (ak nie je uvedené inak, elektrospotrebiče a dekorácie nie sú súčasťou dodávky)"R-Line" je všestranný nábytkový rad s kuchynskými linkami, komponentmi pripravenými na montáž a skrinkami pre domácnosť, práčovňu a kreatívne priestory. Ponúka široký výber farieb a veľkostí, ktoré umožňujú individuálne riešenie pre každú miestnosť skrine majú nastaviteľné nožičky, takže ich možno konfigurovať jednotlivo alebo ako kompletnú súpravu, aby vyhovovali rôznym potrebám a zlepšili funkčnosť v rôznych prostrediach.
| Arbeitsplatte: | s WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodná skrinka |
| Farba: | Šedá |
| Farba korpusu: | Biela |
| Prevedenie: | Lekárenská skrinka 30 cm, AP mramor |
| Stil: | Moderné |
| Worktop material: | Drevotrieska, 28 mm |
| Šírka: | 30cm |
| Výška: | 81.6cm |
| Dĺžka: | 60cm |
| Hmotnosť: | 23.6kg |
Predané s
Rovnaké tovary
Príslušenstvo
Cena
Farba
Farba korpusu
Farba dverí
Kategórie