Kuchynský kút R-Line Antracit vysoký lesk/biela 240 cm bez pracovnej dosky Vicco
849,90 €*
% 1 161,90 €* (26.85% uložených)K dispozícii, dodacia lehota 2 týždne
Predplatba
- Kuchyne série R-Line vynikajú optimálnym dizajnom a univerzálnou použiteľnosťou. Voliteľne ponúkame aj plne integrované panely umývačiek riadu značky Vicco.
- Kuchynský blok je možné individuálne prispôsobiť a rozšíriť o ďalšie moduly. Má aj výškovo nastaviteľné nožičky.
- ROZMERY: Kuchynský nábytok má šírku 240 cm, výšku 207 cm a hĺbku 46 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
- MATERIÁL: Kuchynský blok je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
- ROZSAH DODÁVKY: Kuchynský blok bez pracovnej dosky, montážny materiál, návod na montáž (ak nie je uvedené inak, elektrospotrebiče a dekorácie nie sú súčasťou dodávky)
---
Technické detaily:
Farby:
Antracit vysoký lesk, biela
Rozmery:
240x81.6x46 cm (ŠxVxH)
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Hmotnosť položky:
118 145 kg.
Hmotnosť položky vrátane balenia:
133 kg.
---
ROZSAH DODÁVKY: Kuchynský blok bez pracovnej dosky, montážny materiál, návod na montáž (ak nie je uvedené inak, elektrospotrebiče a dekorácie nie sú súčasťou dodávky)Voliteľne dostupné:
- Vicco plne integrované panely pre umývačku riadu
- Vicco LED systém
- Drezy Bergstroem s alebo bez bat
"R-Line" je všestranný nábytkový rad s kuchynskými linkami, komponentmi pripravenými na montáž a skrinkami pre domácnosť, práčovňu a kreatívne priestory. Ponúka široký výber farieb a veľkostí, ktoré umožňujú individuálne riešenie pre každú miestnosť skrine majú nastaviteľné nožičky, takže ich možno konfigurovať jednotlivo alebo ako kompletnú súpravu, aby vyhovovali rôznym potrebám a zlepšili funkčnosť v rôznych prostrediach.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Farba: | antracitová |
| Farba: | Antracit vysoký lesk/biela |
| Farba korpusu: | Biela |
| Prevedenie: | Bez AP |
| Stil: | Moderné |
| Šírka: | 240cm |
| Výška: | 81.6cm |
| Dĺžka: | 46cm |
| Hmotnosť: | 143kg |
0 z 0 hodnotení
Predané s
164 , 90 € * 239,90 €*
190 , 90 € * 275,90 €*
Rovnaké tovary
961 , 90 € * 1 213,90 €*
835 , 90 € * 1 146,90 €*
164 , 90 € * 239,90 €*
Príslušenstvo
436 , 90 € * 658,90 €*