Kuchynský kút Optima Antracit vysoký lesk/biela 270 cm bez pracovnej dosky Vicco
719,90 €*
% 1 026,90 €* (29.9% uložených)K dispozícii, dodacia lehota 9 - 10 dni
Predplatba
- Naša kuchyňa „Optima“ je optimálnou voľbou pre každú domácnosť. Vďaka premyslenému dizajnu je radosť používať.
- Vybavená kuchyňa ponúka konfiguráciu podľa želania a výškovo nastaviteľné nožičky. Dostupné v rôznych farbách podľa osobných preferencií.
- ROZMERY: Kuchynský nábytok má šírku 270 cm, výšku 85 cm a hĺbku 60 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
- MATERIÁL: Kuchynský blok je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
- ROZSAH DODÁVKY: Kuchynský blok bez pracovnej dosky, montážny materiál, návod na montáž (ak nie je uvedené inak, elektrospotrebiče a dekorácie nie sú súčasťou dodávky)
---
Technické detaily:
Farby:
Antracit vysoký lesk, biela
Rozmery:
270x85x60 cm (ŠxVxH)
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Celková hmotnosť:
167 kg
Hmotnosť položky vrátane balenia:
155,4 kg.
Hmotnosť položky:
154,41 kg.
---
ROZSAH DODÁVKY: Kuchynský blok bez pracovnej dosky, montážny materiál, návod na montáž (ak nie je uvedené inak, elektrospotrebiče a dekorácie nie sú súčasťou dodávky)Séria nábytku Optima ponúka prefabrikované kuchynské komponenty. Vyberte si z praktických možností v sérii „Optima“, aby bola vaša kuchyňa funkčná a estetická.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Farba: | antracitová |
| Farba: | Antracit vysoký lesk/biela |
| Farba korpusu: | Biela |
| Prevedenie: | Bez LED pásu |
| Stil: | Moderné |
| Šírka: | 270cm |
| Výška: | 81.6cm |
| Dĺžka: | 57.1cm |
| Hmotnosť: | 155.4kg |
0 z 0 hodnotení
Predané s
172 , 90 € * 237,90 €*
164 , 90 € * 239,90 €*
Rovnaké tovary
684 , 90 € * 1 006,90 €*
766 , 90 € * 1 098,90 €*
718 , 90 € * 980,90 €*
Príslušenstvo
436 , 90 € * 658,90 €*