Kuchynská spodná skrinka R-Line betón 40 cm s pracovnou doskou Vicco
156,90 €*
% 240,90 €* (34.87% uložených)
Číslo produktu:
425142193390324
Informácie o výrobku "Kuchynská spodná skrinka R-Line betón 40 cm s pracovnou doskou Vicco"
- INDIVIDUÁLNE PLÁNOVANIE: So spodnými kuchynskými skrinkami R-Line si kuchyňu zariadite podľa potrieb – nová zostava alebo rozšírenie s kompatibilnými modulmi.
- KOMPAKTNÉ A PRAKTICKÉ: Spodná kuchynská skrinka so zásuvkou využíva úzke priestory a poskytuje miesto pre drobné veci.
- ROZMERY: Zásuvková spodná skrinka má šírku 40 cm, výšku 81,6 cm a hĺbku 60 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
- MATERIÁL: Kuchynský nábytok je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
- ROZSAH DODÁVKY: Zásuvková spodná skrinka s pracovnou doskou, montážny materiál, návod na montáž (ak nie je uvedené inak, elektrospotrebiče a dekorácie nie sú súčasťou dodávky)
Táto spodná skrinka so zásuvkou je kompaktné a praktické riešenie úložného priestoru v kuchyni. Obsahuje jednu zásuvku na menšie predmety a priestor za dvierkami pre väčšie veci. Vďaka tomu máte všetko prehľadne usporiadané a po ruke.
---
Technické údaje:
Farba korpusu:biely
Farba prednej strany:
betón
Farba pracovnej dosky:
Mramor
Rozmery:
40 x 81.6 x 60 cm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery:
367 x 684 x 440 mm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery zásuvky:
310 x 80 x 384 mm (ŠxVxH)
Hrúbka pracovnej dosky:
28 mm
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Materiál pracovnej dosky:
Drevotrieska, 28 mm
Materiál úchytiek:
Plast v kovovom vzhľade
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Počet priehradiek:
3
Počet políc:
1
Počet zásuviek:
1
Počet úchytiek:
2
Počet nôh:
4
Počet dverí:
1
Čistá hmotnosť bez obalu:
21 kg
Hrubá hmotnosť vrátane obalu:
24 kg
---
ROZSAH DODÁVKY: Zásuvková spodná skrinka s pracovnou doskou, montážny materiál, návod na montáž (ak nie je uvedené inak, elektrospotrebiče a dekorácie nie sú súčasťou dodávky)"R-Line" je všestranný nábytkový rad s kuchynskými linkami, komponentmi pripravenými na montáž a skrinkami pre domácnosť, práčovňu a kreatívne priestory. Ponúka široký výber farieb a veľkostí, ktoré umožňujú individuálne riešenie pre každú miestnosť skrine majú nastaviteľné nožičky, takže ich možno konfigurovať jednotlivo alebo ako kompletnú súpravu, aby vyhovovali rôznym potrebám a zlepšili funkčnosť v rôznych prostrediach.
| Arbeitsplatte: | s WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodná skrinka |
| Farba: | Betón/Biela |
| Farba: | betón |
| Farba korpusu: | Biela |
| Prevedenie: | Zásuvková spodná skrinka 40 cm, AP mramor |
| Stil: | Moderné |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Šírka: | 40cm |
| Výška: | 81.6cm |
| Dĺžka: | 60cm |
| Hmotnosť: | 21kg |
Predané s
Rovnaké tovary
Príslušenstvo
Cena
Farba
Farba korpusu
Farba dverí
Kategórie