Kuchynská spodná skrinka R-Line Ušľachtilá šedá 60 cm so zásuvkami a pracovnou doskou Vicco
209,90 €*
% 298,90 €* (29.78% uložených)
Číslo produktu:
406673104466524
Informácie o výrobku "Kuchynská spodná skrinka R-Line Ušľachtilá šedá 60 cm so zásuvkami a pracovnou doskou Vicco"
- INDIVIDUÁLNE PLÁNOVANIE: So spodnými kuchynskými skrinkami R-Line si kuchyňu zariadite podľa potrieb – nová zostava alebo rozšírenie s kompatibilnými modulmi.
- PREHĽADNÉ USPORIADANIE: Spodná kuchynská skrinka s tromi zásuvkami umožňuje prehľadné uloženie – všetko je po ruke.
- ROZMERY: Zásuvková spodná skrinka má šírku 60 cm, výšku 81,6 cm a hĺbku 60 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
- MATERIÁL: Kuchynský nábytok je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
- ROZSAH DODÁVKY: Zásuvková spodná skrinka s pracovnou doskou, montážny materiál, návod na montáž (ak nie je uvedené inak, elektrospotrebiče a dekorácie nie sú súčasťou dodávky)
Táto spodná skrinka so šírkou 60 cm a tromi zásuvkami ponúka prehľadné a praktické rozdelenie. Predmety rôznych veľkostí môžete jednoducho usporiadať a mať po ruke. Ideálna pre dobre organizovanú kuchyňu.
---
Technické údaje:
Farba korpusu:biely
Farba prednej strany:
Ušľachtilá šedá
Farba pracovnej dosky:
Mramor
Rozmery:
60 x 81.6 x 60 cm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery:
567 x 684 x 440 mm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery zásuvky:
510 x 80/200/200 x 384 mm (ŠxVxH)
Hrúbka pracovnej dosky:
28 mm
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Materiál pracovnej dosky:
Drevotrieska, 28 mm
Materiál úchytiek:
Plast v kovovom vzhľade
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Počet priehradiek:
3
Počet zásuviek:
3
Počet úchytiek:
3
Počet nôh:
4
Čistá hmotnosť bez obalu:
34 kg
Hrubá hmotnosť vrátane obalu:
36.4 kg
---
ROZSAH DODÁVKY: Zásuvková spodná skrinka s pracovnou doskou, montážny materiál, návod na montáž (ak nie je uvedené inak, elektrospotrebiče a dekorácie nie sú súčasťou dodávky)"R-Line" je všestranný nábytkový rad s kuchynskými linkami, komponentmi pripravenými na montáž a skrinkami pre domácnosť, práčovňu a kreatívne priestory. Ponúka široký výber farieb a veľkostí, ktoré umožňujú individuálne riešenie pre každú miestnosť skrine majú nastaviteľné nožičky, takže ich možno konfigurovať jednotlivo alebo ako kompletnú súpravu, aby vyhovovali rôznym potrebám a zlepšili funkčnosť v rôznych prostrediach.
| Arbeitsplatte: | s WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodná skrinka |
| Farba: | Šedá |
| Farba: | Ušľachtilá sivá/biela |
| Farba korpusu: | Biela |
| Prevedenie: | Zásuvková spodná skrinka 60 cm, AP mramor |
| Stil: | Moderné |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Šírka: | 60cm |
| Výška: | 81.6cm |
| Dĺžka: | 60cm |
| Hmotnosť: | 34kg |
Rovnaké tovary
Príslušenstvo
Cena
Farba
Farba korpusu
Farba dverí
Kategórie