Kuchynská spodná skrinka R-Line Červený vysoký lesk 80 cm bez pracovnej dosky Vicco
165,90 €*
% 228,90 €* (27.52% uložených)
Číslo produktu:
425142195619324
Informácie o výrobku "Kuchynská spodná skrinka R-Line Červený vysoký lesk 80 cm bez pracovnej dosky Vicco"
- INDIVIDUÁLNE PLÁNOVANIE: So spodnými kuchynskými skrinkami R-Line si kuchyňu zariadite podľa potrieb – nová zostava alebo rozšírenie s kompatibilnými modulmi.
- PREHĽADNÉ USPORIADANIE: Spodná kuchynská skrinka s tromi zásuvkami umožňuje prehľadné uloženie – všetko je po ruke.
- ROZMERY: Zásuvková spodná skrinka má šírku 80 cm, výšku 81,6 cm a hĺbku 46 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
- MATERIÁL: Kuchynský nábytok je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
- ROZSAH DODÁVKY: Zásuvková spodná skrinka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou dodávky), montážny návod, montážny materiál
Táto spodná skrinka so šírkou 80 cm, dvomi dvierkami a dvomi menšími zásuvkami ponúka praktické rozdelenie priestoru. Príbory a drobnosti uložíte do zásuviek, väčšie veci do skrinky. Všetko máte vždy po ruke.
---
Technické údaje:
Farba korpusu:antracitová
Farba prednej strany:
Červený vysoký lesk
Farba pracovnej dosky:
Bez pracovnej dosky
Rozmery:
80 x 81.6 x 46 cm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery:
767 x 684 x 440 mm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery zásuvky:
310 x 80 x 384 mm (ŠxVxH)
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Materiál úchytiek:
Plast v kovovom vzhľade
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Počet priehradiek:
4
Počet políc:
1
Počet zásuviek:
2
Počet úchytiek:
4
Počet nôh:
4
Počet dverí:
2
Čistá hmotnosť bez obalu:
29.2 kg
Hrubá hmotnosť vrátane obalu:
31.4 kg
---
ROZSAH DODÁVKY: Zásuvková spodná skrinka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou dodávky), montážny návod, montážny materiál"R-Line" je všestranný nábytkový rad s kuchynskými linkami, komponentmi pripravenými na montáž a skrinkami pre domácnosť, práčovňu a kreatívne priestory. Ponúka široký výber farieb a veľkostí, ktoré umožňujú individuálne riešenie pre každú miestnosť skrine majú nastaviteľné nožičky, takže ich možno konfigurovať jednotlivo alebo ako kompletnú súpravu, aby vyhovovali rôznym potrebám a zlepšili funkčnosť v rôznych prostrediach.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodná skrinka |
| Farba: | Červená |
| Farba: | Vysoko lesklá červená/antracitová |
| Farba korpusu: | antracitová |
| Prevedenie: | Zásuvková spodná skrinka 80 cm |
| Stil: | Moderné |
| Šírka: | 80cm |
| Výška: | 81.6cm |
| Dĺžka: | 46cm |
| Hmotnosť: | 29.2kg |
Predané s
Rovnaké tovary
Príslušenstvo
Cena
Farba
Farba korpusu
Farba dverí
Kategórie