Kuchynská spodná skrinka R-Line Červený vysoký lesk 40 cm so zásuvkami, bez pracovnej dosky Vicco
137,90 €*
% 207,90 €* (33.67% uložených)K dispozícii, dodacia lehota 7 - 8 dni
Predplatba
- INDIVIDUÁLNE PLÁNOVANIE: So spodnými kuchynskými skrinkami R-Line si kuchyňu zariadite podľa potrieb – nová zostava alebo rozšírenie s kompatibilnými modulmi.
- PREHĽADNÉ USPORIADANIE: Spodná kuchynská skrinka s tromi zásuvkami umožňuje prehľadné uloženie – všetko je po ruke.
- ROZMERY: Zásuvková spodná skrinka má šírku 40 cm, výšku 81,6 cm a hĺbku 46 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
- MATERIÁL: Kuchynský nábytok je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
- ROZSAH DODÁVKY: Zásuvková spodná skrinka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou dodávky), montážny návod, montážny materiál
Táto spodná skrinka so šírkou 40 cm a tromi zásuvkami je ideálna do úzkych priestorov. Efektívne využíva dostupné miesto a poskytuje úložný priestor pre každodenné veci. Všetko máte prehľadne po ruke.
---
Technické údaje:
Farba korpusu:biely
Farba prednej strany:
Červený vysoký lesk
Farba pracovnej dosky:
Bez pracovnej dosky
Rozmery:
40 x 81.6 x 46 cm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery:
367 x 684 x 440 mm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery zásuvky:
310 x 80/200/200 x 384 mm (ŠxVxH)
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Materiál úchytiek:
Plast v kovovom vzhľade
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Počet priehradiek:
3
Počet zásuviek:
3
Počet úchytiek:
3
Počet nôh:
4
Čistá hmotnosť bez obalu:
21.8 kg
Hrubá hmotnosť vrátane obalu:
23.4 kg
---
ROZSAH DODÁVKY: Zásuvková spodná skrinka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou dodávky), montážny návod, montážny materiál"R-Line" je všestranný nábytkový rad s kuchynskými linkami, komponentmi pripravenými na montáž a skrinkami pre domácnosť, práčovňu a kreatívne priestory. Ponúka široký výber farieb a veľkostí, ktoré umožňujú individuálne riešenie pre každú miestnosť skrine majú nastaviteľné nožičky, takže ich možno konfigurovať jednotlivo alebo ako kompletnú súpravu, aby vyhovovali rôznym potrebám a zlepšili funkčnosť v rôznych prostrediach.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodná skrinka |
| Farba: | Vysoko lesklá červená/biela |
| Farba: | Červená |
| Farba korpusu: | Biela |
| Prevedenie: | Zásuvková spodná skrinka 40 cm |
| Stil: | Moderné |
| Šírka: | 40cm |
| Výška: | 81.6cm |
| Dĺžka: | 46cm |
| Hmotnosť: | 21.8kg |
0 z 0 hodnotení
Predané s
116 , 90 € * 177,90 €*
101 , 90 € * 156,90 €*
129 , 90 € * 191,90 €*
Rovnaké tovary
177 , 90 € * 245,90 €*
1.466 , 90 € * 2 028,90 €*
888 , 90 € * 1 250,90 €*
Príslušenstvo
130 , 90 € * 198,90 €*