Kuchynská spodná skrinka R-Line Červený vysoký lesk 30 cm bez pracovnej dosky Vicco
115,90 €*
% 175,90 €* (34.11% uložených)
Číslo produktu:
406673104448124
Informácie o výrobku "Kuchynská spodná skrinka R-Line Červený vysoký lesk 30 cm bez pracovnej dosky Vicco"
- INDIVIDUÁLNE PLÁNOVANIE: So spodnými kuchynskými skrinkami R-Line si kuchyňu zariadite podľa potrieb – nová zostava alebo rozšírenie s kompatibilnými modulmi.
- KOMPAKTNÉ A PRAKTICKÉ: Spodná kuchynská skrinka so zásuvkou využíva úzke priestory a poskytuje miesto pre drobné veci.
- ROZMERY: Zásuvková spodná skrinka má šírku 30 cm, výšku 81,6 cm a hĺbku 46 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
- MATERIÁL: Kuchynský nábytok je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
- ROZSAH DODÁVKY: Zásuvková spodná skrinka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou dodávky), montážny návod, montážny materiál
Táto spodná skrinka so šírkou 30 cm a zásuvkou je kompaktné riešenie do kuchyne. Zásuvka a vnútorný priestor poskytujú miesto pre drobnosti a umožňujú efektívne využiť aj úzke priestory. Ideálna pre flexibilné plánovanie.
---
Technické údaje:
Farba korpusu:biely
Farba prednej strany:
Červený vysoký lesk
Farba pracovnej dosky:
Bez pracovnej dosky
Rozmery:
30 x 81.6 x 46 cm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery:
267 x 684 x 440 mm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery zásuvky:
210 x 80 x 384 mm (ŠxVxH)
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Materiál úchytiek:
Plast v kovovom vzhľade
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Počet priehradiek:
3
Počet políc:
1
Počet zásuviek:
1
Počet úchytiek:
2
Počet nôh:
4
Počet dverí:
1
Čistá hmotnosť bez obalu:
15.6 kg
Hrubá hmotnosť vrátane obalu:
16.8 kg
---
ROZSAH DODÁVKY: Zásuvková spodná skrinka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou dodávky), montážny návod, montážny materiál"R-Line" je všestranný nábytkový rad s kuchynskými linkami, komponentmi pripravenými na montáž a skrinkami pre domácnosť, práčovňu a kreatívne priestory. Ponúka široký výber farieb a veľkostí, ktoré umožňujú individuálne riešenie pre každú miestnosť skrine majú nastaviteľné nožičky, takže ich možno konfigurovať jednotlivo alebo ako kompletnú súpravu, aby vyhovovali rôznym potrebám a zlepšili funkčnosť v rôznych prostrediach.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodná skrinka |
| Farba: | Vysoko lesklá červená/biela |
| Farba: | Červená |
| Farba korpusu: | Biela |
| Prevedenie: | Zásuvková spodná skrinka 30 cm |
| Stil: | Moderné |
| Šírka: | 30cm |
| Výška: | 81.6cm |
| Dĺžka: | 46cm |
| Hmotnosť: | 15.6kg |
Predané s
Rovnaké tovary
Príslušenstvo
Cena
Farba
Farba korpusu
Farba dverí
Kategórie