Kuchynská spodná skrinka R-Line Biely vysoký lesk 60 cm so zásuvkami, bez pracovnej dosky Vicco
161,90 €*
% 223,90 €* (27.69% uložených)K dispozícii, dodacia lehota 7 - 8 dni
Predplatba
- INDIVIDUÁLNE PLÁNOVANIE: So spodnými kuchynskými skrinkami R-Line si kuchyňu zariadite podľa potrieb – nová zostava alebo rozšírenie s kompatibilnými modulmi.
- PREHĽADNÉ USPORIADANIE: Spodná kuchynská skrinka s tromi zásuvkami umožňuje prehľadné uloženie – všetko je po ruke.
- ROZMERY: Zásuvková spodná skrinka má šírku 60 cm, výšku 81,6 cm a hĺbku 46 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
- MATERIÁL: Kuchynský nábytok je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
- ROZSAH DODÁVKY: Zásuvková spodná skrinka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou dodávky), montážny návod, montážny materiál
Táto spodná skrinka so šírkou 60 cm a tromi zásuvkami ponúka prehľadné a praktické rozdelenie. Predmety rôznych veľkostí môžete jednoducho usporiadať a mať po ruke. Ideálna pre dobre organizovanú kuchyňu.
---
Technické údaje:
Farba korpusu:antracitová
Farba prednej strany:
Biely vysoký lesk
Farba pracovnej dosky:
Bez pracovnej dosky
Rozmery:
60 x 81.6 x 46 cm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery:
567 x 684 x 440 mm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery zásuvky:
510 x 80/200/200 x 384 mm (ŠxVxH)
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Materiál úchytiek:
Plast v kovovom vzhľade
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Počet priehradiek:
3
Počet zásuviek:
3
Počet úchytiek:
3
Počet nôh:
4
Čistá hmotnosť bez obalu:
27.5 kg
Hrubá hmotnosť vrátane obalu:
28.9 kg
---
ROZSAH DODÁVKY: Zásuvková spodná skrinka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou dodávky), montážny návod, montážny materiál"R-Line" je všestranný nábytkový rad s kuchynskými linkami, komponentmi pripravenými na montáž a skrinkami pre domácnosť, práčovňu a kreatívne priestory. Ponúka široký výber farieb a veľkostí, ktoré umožňujú individuálne riešenie pre každú miestnosť skrine majú nastaviteľné nožičky, takže ich možno konfigurovať jednotlivo alebo ako kompletnú súpravu, aby vyhovovali rôznym potrebám a zlepšili funkčnosť v rôznych prostrediach.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodná skrinka |
| Farba: | Biely vysoký lesk/antracit |
| Farba: | Biela |
| Farba korpusu: | antracitová |
| Prevedenie: | Zásuvková spodná skrinka 60 cm |
| Stil: | Moderné |
| Šírka: | 60cm |
| Výška: | 81.6cm |
| Dĺžka: | 46cm |
| Hmotnosť: | 27.5kg |
0 z 0 hodnotení
Predané s
102 , 90 € * 157,90 €*
128 , 90 € * 187,90 €*
122 , 90 € * 179,90 €*
Rovnaké tovary
1.153 , 90 € * 1 560,90 €*
Príslušenstvo
115 , 90 € * 177,90 €*