Kuchynská spodná skrinka R-Line Antracit vysoký lesk 60 cm bez pracovnej dosky Vicco
119,90 €*
% 182,90 €* (34.45% uložených)
Číslo produktu:
425142192722324
Informácie o výrobku "Kuchynská spodná skrinka R-Line Antracit vysoký lesk 60 cm bez pracovnej dosky Vicco"
- INDIVIDUÁLNE PLÁNOVANIE: So spodnými kuchynskými skrinkami R-Line si kuchyňu zariadite podľa potrieb – nová zostava alebo rozšírenie s kompatibilnými modulmi.
- PREHĽADNÝ PORIADOK: Spodná kuchynská skrinka s dvoma dverami ponúka miesto pre hrnce a väčšie veci – všetko po ruke.
- ROZMERY: Spodná skrinka do kuchyne má šírku 60 cm, výšku 81,6 cm a hĺbku 46 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
- MATERIÁL: Kuchynský nábytok je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
- ROZSAH DODÁVKY: Kuchynská spodná skrinka ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou dodávky), návod na montáž, montážny materiál
Táto spodná kuchynská skrinka s dvomi dvierkami ponúka dostatok úložného priestoru. Väčšie predmety, ako hrnce či panvice, môžete prehľadne uložiť. Všetko máte vždy po ruke.
---
Technické údaje:
Farba korpusu:biely
Farba prednej strany:
Antracit vysoký lesk
Farba pracovnej dosky:
Bez pracovnej dosky
Rozmery:
60 x 81.6 x 46 cm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery:
567 x 684 x 440 mm (ŠxVxH)
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Materiál úchytiek:
Plast v kovovom vzhľade
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Počet priehradiek:
2
Počet políc:
1
Počet úchytiek:
2
Počet nôh:
4
Počet dverí:
2
Čistá hmotnosť bez obalu:
19.9 kg
Hrubá hmotnosť vrátane obalu:
21.9 kg
---
"R-Line" je všestranný nábytkový rad s kuchynskými linkami, komponentmi pripravenými na montáž a skrinkami pre domácnosť, práčovňu a kreatívne priestory. Ponúka široký výber farieb a veľkostí, ktoré umožňujú individuálne riešenie pre každú miestnosť skrine majú nastaviteľné nožičky, takže ich možno konfigurovať jednotlivo alebo ako kompletnú súpravu, aby vyhovovali rôznym potrebám a zlepšili funkčnosť v rôznych prostrediach.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodná skrinka |
| Farba: | antracitová |
| Farba: | Antracit vysoký lesk/biela |
| Farba korpusu: | Biela |
| Prevedenie: | Spodná skrinka 60 cm |
| Stil: | Moderné |
| Šírka: | 60cm |
| Výška: | 81.6cm |
| Dĺžka: | 46cm |
| Hmotnosť: | 19.9kg |
Predané s
Rovnaké tovary
Príslušenstvo
Cena
Farba
Farba korpusu
Farba dverí
Kategórie