Kuchynská sklenená skrinka Fame-Line Zelený a zlatý vidiecky dom 80 cm Vicco
158,90 €*
% 219,90 €* (27.74% uložených)K dispozícii, dodacia lehota 7 - 8 dni
Predplatba
- Kuchynské skrinky Fame-Line ponúkajú prémiovú kvalitu s pevnými kovovými úchytkami, praktickými pántmi s mäkkým zatváraním a kovovými plnovýsuvmi za férové ceny.
- Navrhnite si kuchyňu snov: „Fame-Line“ vám umožňuje individuálne zostaviť rôzne moduly.
- ROZMERY: Závesná vitrína má šírku 80 cm, výšku 72 cm a hĺbku 34,1 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
- MATERIÁL: Nástenná skrinka do kuchyne je vyrobená z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice. Predné strany sú vyrobené z kvalitnej MDF.
- ROZSAH DODÁVKY: Kuchynský blok (podľa vyobrazenia), montážny návod, montážny materiál
---
Technické detaily:
Farby:
Vidiecky dom zeleno-zlatý, biely
Rozmery:
80 x 72 x 34,1 cm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery 768 x 688 x 305 mm (ŠxVxH)
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Dodatočný materiál:
MDF
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Celková hmotnosť:
28,6 kg
Hmotnosť položky vrátane balenia:
24,5 kg.
Hmotnosť položky:
22,52 kg.
---
ROZSAH DODÁVKY: Kuchynský blok (podľa vyobrazenia), montážny návod, montážny materiál"Fame-Line" ponúka kuchynský a kúpeľňový nábytok s variabilnými modulmi v rôznych farbách a veľkostiach. Séria vybavená pántami s mäkkým zatváraním a výškovo nastaviteľnými nožičkami umožňuje flexibilné riešenia zariaďovania prostredníctvom jednotlivých modulov alebo celých súprav.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Ausführung: | nástenná skrinka |
| Farba: | Vidiecky dom zeleno-zlatý/biely |
| Farba: | Zelená |
| Farba korpusu: | Biela |
| Prevedenie: | Závesná sklenená skrinka 80 cm |
| Stil: | vidiecky dom |
| Šírka: | 80cm |
| Výška: | 72cm |
| Dĺžka: | 34.1cm |
| Hmotnosť: | 19.7kg |
0 z 0 hodnotení
Predané s
Rovnaké tovary
1.631 , 90 € * 2 370,90 €*
Príslušenstvo
136 , 90 € * 199,90 €*