Kuchynská polica R-Line biely 20 cm s pracovnou doskou Vicco
103,90 €*
% 151,90 €* (31.6% uložených)
Číslo produktu:
406673104488724
Informácie o výrobku "Kuchynská polica R-Line biely 20 cm s pracovnou doskou Vicco"
- INDIVIDUÁLNE PLÁNOVANIE: So spodnými kuchynskými skrinkami R-Line si kuchyňu zariadite podľa potrieb – nová zostava alebo rozšírenie s kompatibilnými modulmi.
- OTVORENÉ A PO RUKE: Otvorená spodná kuchynská skrinka umožňuje prehľadné uloženie riadu či korenín.
- ROZMERY: Spodná skrinka do kuchyne má šírku 20 cm, výšku 81,6 cm a hĺbku 60 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
- MATERIÁL: Kuchynský nábytok je vyrobený z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
- ROZSAH DODÁVKY: Kuchynský regál s pracovnou doskou, montážny materiál, návod na montáž (Ak nie je uvedené inak, elektrospotrebiče a dekorácie nie sú súčasťou dodávky)
Táto otvorená spodná skrinka so šírkou 20 cm je ideálna do úzkych priestorov. Otvorený dizajn umožňuje rýchly prístup k často používaným veciam. Perfektná na využitie každého centimetra kuchyne.
---
Technické údaje:
Farba korpusu:biely
Farba prednej strany:
biely
Farba pracovnej dosky:
Mramor
Rozmery:
20 x 81.6 x 60 cm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery:
168 x 684 x 440 mm (ŠxVxH)
Hrúbka pracovnej dosky:
2.8 mm
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Materiál pracovnej dosky:
Drevotrieska, 28 mm
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Počet priehradiek:
4
Počet políc:
3
Počet nôh:
4
Čistá hmotnosť bez obalu:
14.2 kg
Hrubá hmotnosť vrátane obalu:
15.3 kg
---
"R-Line" je všestranný nábytkový rad s kuchynskými linkami, komponentmi pripravenými na montáž a skrinkami pre domácnosť, práčovňu a kreatívne priestory. Ponúka široký výber farieb a veľkostí, ktoré umožňujú individuálne riešenie pre každú miestnosť skrine majú nastaviteľné nožičky, takže ich možno konfigurovať jednotlivo alebo ako kompletnú súpravu, aby vyhovovali rôznym potrebám a zlepšili funkčnosť v rôznych prostrediach.
| Arbeitsplatte: | s WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodná skrinka |
| Farba: | Biela |
| Farba korpusu: | Biela |
| Prevedenie: | Policová spodná skrinka 20 cm, AP mramor |
| Stil: | Moderné |
| Worktop material: | Drevotrieska, 28 mm |
| Šírka: | 20cm |
| Výška: | 81.6cm |
| Dĺžka: | 60cm |
| Hmotnosť: | 14.2kg |
Predané s
Rovnaké tovary
Príslušenstvo
Cena
Farba
Farba korpusu
Farba dverí
Kategórie