Chladnička Fame-Line Bordeaux vysoký lesk 60 cm Vicco
298,90 €*
% 412,90 €* (27.61% uložených)K dispozícii, dodacia lehota 7 - 8 dni
Predplatba
- Kuchynské skrinky Fame-Line ponúkajú prémiovú kvalitu s pevnými kovovými úchytkami, praktickými pántmi s mäkkým zatváraním a kovovými plnovýsuvmi za férové ceny.
- Navrhnite si kuchyňu snov: „Fame-Line“ vám umožňuje individuálne zostaviť rôzne moduly.
- ROZMERY: Kuchynská skrinka na chladničku má šírku 60 cm, výšku 206,8 cm a hĺbku 58 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
- MATERIÁL: Kuchynská vysoká skrinka je vyrobená z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice. Predné strany sú vyrobené z kvalitnej MDF.
- ROZSAH DODÁVKY: Chladnička ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou dodávky), montážny návod, montážny materiál
---
Technické detaily:
Farby:
Bordeaux vysoký lesk, dub Goldkraft
Rozmery:
60 x 206,8 x 58 cm (ŠxVxH)
Vnútorné rozmery 568 x 1936 x 545 mm (ŠxVxH)
Materiál:
Drevotrieska, 16 mm
Dodatočný materiál:
MDF
Povrch:
Povlak z melamínovej živice
Celková hmotnosť:
66,8 kg
Hmotnosť položky vrátane balenia:
57,6 kg.
Hmotnosť položky:
54,63 kg.
---
ROZSAH DODÁVKY: Chladnička ako stavebnica (poznámka: dekorácia nie je súčasťou dodávky), montážny návod, montážny materiál"Fame-Line" ponúka kuchynský a kúpeľňový nábytok s variabilnými modulmi v rôznych farbách a veľkostiach. Séria vybavená pántami s mäkkým zatváraním a výškovo nastaviteľnými nožičkami umožňuje flexibilné riešenia zariaďovania prostredníctvom jednotlivých modulov alebo celých súprav.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Vysoká skrinka |
| Farba: | Bordeaux vysoký lesk |
| Farba: | Červená |
| Farba korpusu: | Dub Goldkraft |
| Prevedenie: | Chladnička 60 cm |
| Šírka: | 60cm |
| Výška: | 206.8cm |
| Dĺžka: | 58.1cm |
| Hmotnosť: | 57.6kg |
0 z 0 hodnotení
Predané s
191 , 90 € * 262,90 €*
112 , 90 € * 170,90 €*
199 , 90 € * 284,90 €*
293 , 90 € * 421,90 €*
Rovnaké tovary
188 , 90 € * 268,90 €*
Príslušenstvo
137 , 90 € * 207,90 €*