Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujúceho
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezplatné vrátenie tovaru
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma už od 0,00 €

Bočná skrinka "Isabelle", biely/biely, 80.1 x 75 cm, Vicco

79,90 €*

Číslo produktu: 425142195129724

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon K dispozícii, dodacia lehota 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrátenie zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrátenia peňazí a 30-dňová politika vrátenia
Garancia vrátenia peňazí
Zaplaťte pohodlne

Predplatba

Informácie o výrobku "Bočná skrinka "Isabelle", biely/biely, 80.1 x 75 cm, Vicco"
  • Naša bočná skrinka ku kozmetickému stolíku "Isabelle" je dobrým rozhodnutím pre každý toaletný stolík. Vďaka optimálnemu dizajnu je radosť používať.
  • Komoda ponúka veľkorysé police a výklenky na uloženie make-upu a doplnkov.
  • ROZMERY: Komoda na toaletný stolík má šírku 80 cm, výšku 75 cm a hĺbku 40 cm. Všetky detailné veľkosti sú zobrazené na fotkách.
  • MATERIÁL: Zásuvková skrinka je vyrobená z ľahko udržiavateľnej drevotrieskovej dosky 16 mm s povrchovou úpravou z melamínovej živice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Prídavná skriňa, montážny návod, montážny materiál
S bočnou skrinkou Isabelle si dokonale usporiadate make-up a kozmetické predmety! Táto komoda je nielen praktickým pomocníkom pri nanášaní make-upu, ale aj štýlovým kúskom nábytku, ktorý podčiarkne vašu eleganciu a dobrý vkus. Funkčný dizajn úložnej skrinky ponúka dostatok priestoru pre všetky vaše poklady. Otvorené police a výklenky zaručujú, že budete mať svoje obľúbené doplnky vždy na očiach. Zásuvková skrinka je robustná a odolná, takže nielen krásne vyzerá, ale má aj dlhú životnosť. Vytvorte si u vás doma útulnú atmosféru s Isabelle!

---

Technické detaily:


Farba:
biely

Rozmery:
80 x 75 x 40 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Drevotrieska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melamínovej živice

Hmotnosť položky vrátane balenia:
19,85 kg.

Hmotnosť položky:
18,86 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Prídavná skriňa, montážny návod, montážny materiál


Séria nábytku "Isabelle" zahŕňa rôzne toaletné stolíky, ktoré vám ponúkajú elegantný a funkčný priestor na styling a skladovanie. S mnohými rôznymi možnosťami v rôznych konfiguráciách môžete nájsť dokonalý toaletný stolík pre vašu spálňu alebo šatňu.

Farba: Biela
Farba tela: Biela
Verzia: Isabelle
Šírka: 80.1cm
Výška: 75cm
Dĺžka: 40cm
Hmotnosť: 19.85kg
Produktové ČKÓ

Naše toaletné stolíky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú masívne drevo, MDF a kov. Povrchy sú opatrené robustným a odolným lakovým náterom, ktorý je ľahko čistiteľný.

LED zrkadlá majú integrované LED svetlá, ktoré vytvárajú moderný a minimalistický vzhľad. Naše hollywoodske zrkadlá sú naopak vybavené viacerými žiarovkami okolo zrkadla, ktoré vytvárajú glamoróznu atmosféru a zabezpečujú rovnomerné osvetlenie. Obe verzie poskytujú veľmi dobrý zážitok z líčenia.

Mnohé z našich toaletných stolíkov môžete objednať s príslušným sedením. K dispozícii je pohodlný a výškovo nastaviteľný stolček, ako aj lavička. Všetky naše modely sú však dostupné aj bez sedadla.

Áno, naše toaletné stolíky s LED osvetlením alebo hollywoodskymi zrkadlami musia byť pripojené k zásuvke. Príslušný sieťový kábel je súčasťou balenia.

Áno, všetky naše toaletné stolíky sa dodávajú s jednoduchým návodom na montáž. K mnohým produktom poskytujeme aj podrobné montážne videá, ktoré krok za krokom vysvetľujú, ako bez námahy zostaviť toaletné stolíky.

To závisí od konkrétneho modelu. Niektoré z našich toaletných stolíkov ponúkajú odnímateľné zrkadlá, zatiaľ čo iné sú pevne namontované. Pre viac informácií si prečítajte popis produktu.

Keďže máme mnoho našich produktov na sklade, dodacia lehota je zvyčajne len niekoľko dní. Presné informácie nájdete v popise konkrétneho produktu.

Ak by ste mali problémy s dodávkou alebo s vaším produktom, obráťte sa na nás čo najskôr. Prosím, vždy uveďte číslo faktúry a svoje meno, aby sme mohli vašu objednávku rýchlo identifikovať. Milujeme naše produkty a sme si istí, že ich budete milovať aj vy. Preto ponúkame 30-dňové bezrizikové skúšobné obdobie. Ak nebudete s vašou objednávkou spokojní, vrátime vám plnú sumu.

10 z 25 hodnotení

4.84 z 5 hviezdy


84%

16%

0%

0%

0%


Zanechajte recenziu!

Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými zákazníkmi.

Výborný

Veľmi dobré

Dobrý

Prijateľné

Neuspokojivé

(Maximálny počet súborov:3, Maximálna veľkosť súboru (v MB):32, Povolené prípony súborov:jpg;png)
Žiadne vybrané súbory

Zákaznícka spokojnosť
Výborne
4.59 / 5.00
z 70596 hodnotení